Gelİşmİş tartı otomasyonu

Yeni ECI SERİSİ İndikatörler, teknoloji donanım ve yazılım yapısı ile standartların çok üzerinde bir fonksiyonellik, performans ve kullanım kolaylığı sunarak tartım işlemlerinde en profesyonel çözümleri gerçekleştirmenizi sağlar. Pano için tasarlanmış olan Esit ECI; IP65 koruma sınıflı, ön panelindeki kapasitif tuş takımı ve yeni parlak grafik ekranı ile kolay kullanım sağlamaktadır. Farklı uyarı ve görsellerle her bir tartım programı için tartım süreçlerini net bir şekilde gösterir.

Intelligent indicator for all conditions

Dayanıklı ve sağlam yapısıyla Esit Smart-2, küçük ve pratik olmasının yanı sıra, dahili 2 rölesi ve analog çıkışıyla kontrol fonksiyonu olan pratik bir tartım indikatörüdür. Özelikle ağırlık veya kuvvet ölçerek limit değerlerin kontrol edildiği vinç, asansör ve benzeri cihaz ve makinelerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bluetooth veya Wifi bağlantısı ile kablosuz tartım değeri görme ve ayar yapma mevcuttur.

Digital technology in load cell

ESİT CAD dijital yük hücresi kolon tipi diğer yük hücrelerine göre %80 daha fazla yanal yüklere dayanıklıdır. Özellikle kamyon kantarlarında yük hücresi bozulmalarının ana nedeni kamyon giriş çıkışlarında loadcelle aşırı yanal yük gelmesidir.Dijital açı düzeltme ve led göstergeler ile seviye ayarlama özellikleriyle Esit CAD dijital yük hücreleri ağır hizmet sınıfında ki en gelişmiş yük hücresidir.

Teklif Al

NEW ECI SERIES


ECI

Weighing Indicator

New

ECI DIGITAL

Digital Load Cell Weighing Indicator

New

ECI BF

Weighing Controller with Filling Feature

New

ECI BA

Weighing Controller with Prescription

New

ECI HS

Silo (Tumba) Scale Weighing Controller

New

ECI CW

Checkweigher Weighing Controller

New
Teklif Al

INDICATOR AND TRANSMITTERS


SMART2

Weighing Indicator 

New

TR-3

Load Cell Analog Signal Transmitter 

New
Teklif Al

LOAD CELL


CAD DIGITAL LOAD CELL

10-20-30 Ton

New

ANALOG LOAD CELLS

Analog Solution in Load Cell

New

HSCD DIGITAL
LOAD CELL

40-60 Ton

New